Wyjazd do Lidera z Włocławka!

W dniu jutrzejszym zespół seniorów Notecianki Pakość wybiera się na mecz do Włocławka gdzie swoje mecze rozgrywa Lider Włocławek. Zespół z Włocławka w tabeli IV ligi po 20 kolejkach z dorobkiem 27 punktów zajmuje dziewiąte miejsce. W ostatniej kolejce nasz jutrzejszy przeciwnik wygrał w Aleksandrowie Kujawskim z Orlętami 2-0. W rundzie jesiennej w Pakości pomiędzy drużyną Lidera a Notecianką lepszy okazał się nasz zespół wygrywając 1-0 po bramce Michała Szota. Jutrzejsze spotkanie rozegrane zostanie na boisku ze sztuczną murawą we Włocławku ze względu na to, iż na Stadionie na którym swoje mecze rozgrywa Lider rozegrane zostanie spotkanie Eliminacji Mistrzostw Świata Kobiet Polska - Albania. Mecz pomiędzy Liderem a Notecianką rozpocznie się o godzinie 14.00. Jutrzejsze spotkanie poprowadzi: Andrzej Sobieszczyk z Aleksandrowa Kujawskiego.