Wyjazd do Aleksandrowa Kujawskiego

Zespół Orląt Aleksandrów Kujawski, będzie przeciwnikiem Notecianki Pakość w ramach rozgrywek III kolejki IV ligi. Nasz dzisiejszy przeciwnik w dwóch ostatnich spotkaniach zgromadził na swoim koncie 3punkty. W meczu inaugurującym rozgrywki podopieczni Roberta Tomczaka ulegli na własnym boisku Pogoni Mogilno 0-2. W ostatniej kolejce zespół Orląt wygrał na wyjeździe z Kujawianką Izbica Kujawska 3-1. Przed sezonem w zespole z Aleksandrowa Kujawskiego doszło do kilku zmian kadrowych. Zdecydowanie największą stratą dla zespołu Orląt jest odejście najlepszego strzelca zespołu oraz ligi Łukasza Wituckiego, który wzmocnił ligowego rywala Pomorzanina Toruń. Jeśli chodzi o wzmocnienia to dużym może okazać się nowy bramkarz Mateusz Skowroński, który w sezonie 2017/2018 reprezentował Pogoń Mogilno.

Jak wiadomo nasz zespół podobnie jak Aleksandrowianie w dwóch kolejkach na swoim koncie zgromadził 3 punkty wygrywając z Piastem Złotniki Kujawskie na wyjeździe oraz ulegając w poprzedni czwartek na własnym boisku z Liderem Włocławek 4-3. W poprzednim sezonie dwukrotnie spotykaliśmy się z zespołem Orląt w meczu w Pakości padł remis 1-1 natomiast w Aleksandrowie Kujawskim w ostatnim meczu sezonu 2018/2019 lepsi okazali się gospodarze wygrywając 3-1

Dzisiejsze spotkanie poprowadzi Pan Piotr Ciesielski.Początek spotkania w Aleksandrowie Kujawskim o godzinie 16.00