Urwać punkty Włocłavii!

W sobotę kolejne spotkanie w ramach rozgrywek IV ligi rozegra Notecianka. Tym razem przeciwnikiem będzie Włocłavia Włocławek. Początek spotkania o godzinie 16:00. Przypominamy, że spotkanie to jest meczem podwyższonego ryzyka, cena biletu na to spotkanie to 10zł! Serdecznie zapraszamy.

Włocłavia po XXVIII rozegranych kolejkach zajmuje w ligowej tabeli 3 miejsce z dorobkiem 57 pkt. (18-3-7) bilans 85-37. W poprzedniej kolejce drużyna w Włocławka przegrała na wyjeździe z Elaną Toruń 4:0. Notecianka natomiast nie zdołała podtrzymać zwycięskiej passy i w poprzedniej kolejce przegrała z Pomorzaninem Serock 1:2. Po XXVIII rozegranych kolejkach biało-niebiescy zajmują 17 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 13 pkt (3-4-21) bilans 33:80.

W bezpośrednim spotkaniu pomiędzy Włocłavią a Notecianką padł wynik 4:4. W tamtym meczu w 17' Włocłavia prowadziła już 3:0. Do przerwy Notecianka zdołała złapać kontakt 3:2 za sprawą dwóch bramek Norberta Rościszewskiego. Po przerwie Rościszewski skompletował hat-trika, a bramkę dającą prowadzenie Noteciance dał Fabian Sudoł. Włocłavia dość szczęśliwie w 88' zdołała wyrównać do wyniku 4:4.

W jutrzejszym spotkaniu na pewno nie zagra: Leszek Wisz (pauza za żółte kartki), Fabian Lewiński (kontuzja kolana), wątpliwy jest także występ Przemysława Swojnoga (kontuzja kolana). Do meczowej kadry powraca Marcin Walczak!