Sparta Brodnica w 3 kolejce

Brodnicka Sparta będzie przeciwnikiem Notecianki Pakość w 3 kolejce IV ligi grupy Kujawsko-Pomorskiej. Początkowo sobotni mecz miał się odbyć w Brodnicy, lecz na prośbę zespołu Sparty miejsce rozegrania spotkania przeniesiono do Pakości. Oznacza to, iż w rundzie wiosennej mecz, który miał się odbyć w Pakości rozegrany zostanie w Brodnicy. Sparta Brodnica po dwóch rozegranych kolejkach zajmuje w tabeli czwartej ligi 12 miejsce z 1 punktem wywalczonym na wyjeździe w Chełmnie (1-1). Jak wiadomo nasz zespół po dwóch kolejkach IV ligi plasuje się na 10 miejscu z 3 punktami ( ostatnia wygrana z Orlętami 2-1 ). Ostatni raz z zespołem BKS-u spotkaliśmy się w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu, kiedy to na własnym stadionie w meczu 33 kolejki IV ligi przegraliśmy 3-2 po bramkach: Kacpra Mozgawy i Rogera Babiarza. Jutrzejsze spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Łukasz Damski, Mateusz Onysk oraz Krzysztof Ulatowski. Początek spotkania o godzinie 17.00 na Stadionie Miejskim w Pakości. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!