Remis na ciężkim terenie w Izbicy Kujawskiej!

W meczu 27 kolejki IV ligi Notecianka PACIO Pakość zremisowała w Izbicy Kujawskiej 2-2. Warte odnotowania jest to, iż nasz zespół potrafił się podnieść w drugiej połowie i odrobić dwie bramki przewagi a przy odrobinie szczęścia mogliśmy odnieść zwycięstwo. Pierwszą bramkę dla naszego zespołu zdobył w 68 minucie Kamil Kala który uderzeniem z narożnika pola karnego pokonał bramkarza gości. Drugą bramkę dla naszego zespołu zdobył po fantastycznej kontrze Norbert Rościszewski. Następne spotkanie Notecianka rozegra na Stadionie Miejskim w Pakości. Przeciwnikiem podopiecznych Mirosława Milewskiego będzie Polonia Bydgoszcz.

Skład: Walczak - Kempski, Delekta, Strauchman, Mozgawa, Słowiński, B.Babiarz (Fortuna), R.Babiarz, Rośiszewski, Kala, Brzustowicz