Polonia pokonana w Pakości!

Polonia pokonana w Pakości!

W meczu 28 kolejki IV ligi Notecianka PACIO Pakość pokonała na własnym stadionie KP Polonię Bydgoszcz 3-0. Pierwszą bramkę w 33 minucie dla naszej drużyny zdobył Marcin Słowiński, który wykończył kontrę i podaniem od Kacpra Mozgawy zdobył bramkę. Druga bramka w 47 minucie to autorstwo asystującego prędzej Kacpra Mozgawy, który strzelił bramkę po podaniu Kamila Kali. Ostatnią z bramkę w 65 minucie zdobył Marcin Słowiński, który wykorzystał podanie od Fabiana Sudoła. Warte odnotowania jest również to iż przy stanie 2-0 dla naszej drużyny w 59 minucie spotkania rzut karny wykonywany przez Sawickiego obronił Paweł Krajewski. Następne spotkanie nasi zawodnicy rozegrają w Inowrocławiu z miejscową Cuiavią, która jest niepokonana od ośmiu spotkań.

Skład: Krajewski(Walczak), Sudoł, Strauchman, Bednarek, Kempski, Mozgawa (Brzustowicz), R.Babiarz, Szot (Fortuna), Rościszewski, Kala, Słowiński

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości