Ostatni mecz w tym roku!

Już jutro o godzinie 12.00 Notecianka Pakość rozegra ostatni mecz ligowy w tym roku, przeciwnikiem naszego zespołu będzie beniaminek Sokół Radomin. Zespół z Radomina, który awans do IV ligi uzyskał w związku z wycofaniem się Strażaka Przechowo na kilka dni przed rozpoczęciem ligi w tabeli zajmuje 15 miejsce z 13 punktami na koncie i jednym meczem zaległym z Orlętami Aleksandrów Kujawski. Sokół jak dotychczas w czterech rozegranych meczach na własnym boisku wygrał dwa spotkania, jedno zremisował oraz raz schodził z boiska pokonany. W ostatniej kolejce nasz jutrzejszy przeciwnik zremisował w Janikowie z miejscową Unią 2-2, tracąc bramkę w doliczonym czasie gry. Miejmy nadzieję, że nasz zespół w jutrzejszym spotkaniu przełamie złą serię meczów bez zwycięstwa na boisku rywali. Spotkanie w Radominie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Piotr Ciesielski (Włocławek), Radosław Kaczorowski (Izbica Kujawska) oraz Sebastian Szubski (Kowal).