NIEDZIELNE GRANIE!

W niedzielne popołudnie wybierzemy się oddalonego o ponad 50 km Piotrkowa Kujawskiego. Notecianka do końca sezonu ma przed sobą jeszcze 10 ligowych przeszkód. Pierwszą z nich jest drużyna Zjednoczonych.

W rundzie jesiennej na Stadionie Miejskim w Pakości biało-niebiescy pokazali siłę i zdominowali rywala wygrywając 5:1. Hat-trickiem popisał się nasz najlepszy strzelec Kacper Mozgawa, a po jednej bramce dołożyli Michał Szot i Dominik Smaruj. Drużyna z Piotrkowa jest zmotywowana i ma dużą chęć powalczyć o pierwsze punkty w tej rundzie. Dotychczas  Zjednoczeni na 5 wiosennych kolejek zainkasowali okrągłe zero punktów, przegrywając kolejno z LTP Lubanie, Unią Gniewkowo, Notecią Gębice, Wisłą Dobrzyń i z liderem rozgrywek Kujawiakiem Kowal. W tych spotkaniach ekipa z Piotrkowa trafiała do bramki rywali tylko 2 razy a straciła aż 30 bramek. W całym sezonie na swoim stadionie wygrywali 4 razy i ponieśli 6 porażek.

Notecianka po tym co ufundowała nam ostatnimi tygodniami w końcu wróciła na właściwe tory i to biało-niebiescy  odwrócili losy meczu w ostatnich minutach. Notecianka na wyjazdach wygląda dobrze, z delegacji przywieźliśmy 12 punktów (3 zwycięstwa, 3 remisy, 4 porażki) i pora dopisać pełną pulę już w tą niedzielę. W spotkaniu ze Zjednoczonymi nie zagrają: Przemysław Strzesak (sprawy osobiste), Fabian Lewiński (pauza za kartki).

Wszystkich kibiców i sympatyków serdecznie zapraszamy w to niedzielne popołudnie do Piotrkowa Kujawskiego. Gwarantujemy dużo emocji i piękne gole. I na koniec tej zapowiedzi pamiętacie #NOTECIANKARAZEM