Marcin Skonieczka zawodnikiem Notecianki!

Marcin Skonieczka zawodnikiem Notecianki!

Wychowanek Goplanii Inowrocław, zawodnik takich klubów jak Elana Toruń, Victoria Koronowa czy Piast Złotniki Kujawskie Marcin Skonieczka został zawodnikiem naszego klubu!. Marcin z naszym zespołem przygotowywał się do rozgrywek od samego początku przygotowań. Wystąpił we wszystkich meczach sparingowych w których zdobył jedną bramkę z Kujawianką Strzelno. Skoniu reprezentował już nasz klub w sezonie 2011/2012 kiedy to w rundzie jesiennej wystąpił w dziewięciu spotkaniach trzeciej ligi w których strzelił jedną bramkę. Ostatnim klubem, który reprezentował Marcin była Inowrocławska Goplania w której pracował również jako trener. Marcina serdecznie witamy w naszym klubie!

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości