MAJÓWKOWE PIF PAF!

Przyszła pora na zakończenie tego piłkarskiego maratonu. Już jutro o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Pakość wybrzmi pierwszy gwizdek sędziego a my podejmiemy zespół LTP Lubanie. W sobotnie popołudnie dojdzie do 16 starcia tych obu ekip w XXI wieku. Zawodnicy trenera Kamila Kali powalczą o kolejne zwycięstwo oraz polepszenie bilansu bezpośrednich spotkań. Ten akurat wypada lepiej dla Notecianki która wygrała 7 pojedynków, 5 razy poniosła gorycz porażki, a 3 razy padał remis. Stosunek bramek jest korzystny dla biało-niebieskich 33:19.Średnia goli w bezpośrednich spotkaniach to prawie 3,5 bramki na mecz.

LTP obecnie plasuje się na 12 miejscu w tabeli z dorobkiem 18 punktów (4-6-13). Goście na wyjazdach wyglądają dość dobrze gdyż z delegacji przywieźli 12 punktów. W meczu na jesień dość niespodziewanie w Lubaniu padł remis 1:1. Bramkę dla Pakoskiej Husarii zdobył Dawid Szefler a dla gospodarzy trafił Daniel Dorsz.

Pakościanie walczą o przedłużenie serii zwycięstw do 5, i na pewno nie odpuszczą rywalowi z Lubania. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to sportowe zakończenie majówki, na pewno będzie się działo. Zapowiada się piękna pogoda i chcemy w dobrych nastrojach zakończyć długi majówkowy weekend. Widzimy się na stadionie!