Kujawiak Kowal zawita w Pakości.

Już dziś swój mecz w ramach rozgrywek IV ligi rozegrają seniorzy Notecianki PACIO Pacio. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie zespół Kujawiaka Kowal. Dzisiejsze spotkanie będzie pierwszym oficjalnym meczem Notecianki na własnym boisku w tym roku. Nasz dzisiejszy przeciwnik w tabeli IV ligi po 21 rozegranych kolejkach klasyfikuje się na 16 miejscu z dorobkiem 17 punktów. Zespół Kujawiaka w dotychczasowych czterech rozegranych spotkaniach rundy wiosennej nie odniósł jeszcze porażki dwukrotnie wygrywając i dwukrotnie remisując. W ostatnim spotkaniu pomiędzy Notecianką a Kujawiakiem padł remis 1-1 a bramkę dla naszego zespołu zdobył w 77 minucie Bartłomiej Delekta. Dzisiejsze spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Bartłomiej Pangowski jako główny. Na linii pomagać mu będą: Dariusz Ignatowski oraz Radosław Orzechowski wszyscy z Bydgoszczy. Początek meczu z Kujawiakiem o godzinie 16.00 SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!