Kacper Wróblewski zawodnikiem Notecianki

Kacper Wróblewski zawodnikiem Notecianki

21-letni Kacper Wróblewski jest pierwszym zawodnikiem, który zasilił zespół Notecianki PACIO Pakość. Kacper do naszej drużyny wypożyczony został z Unii Janikowo. Nasz nowy zawodnik ma 184 cm wzrostu i 70 kg wagi, występuje na pozycji ofensywnego pomocnika. Jego pierwszym klubem była Goplania Inowrocław z której przeniósł się do Warty Poznań. Następnie reprezentował barwy: Zawiszy Bydgoszcz, Piasta Złotniki Kujawskie i Jaguara Gdańsk z którego przeniósł się do Unii Janikowo w rundzie wiosennej sezonu 2017/2018 Kacper na zasadzie wypożyczenia reprezentował Goplanię Inowrocław. Do naszego klubu został wypożyczony do końca sezonu 2018/2019. Kacpra witamy w Naszym zespole!

fot. ks-unia.futbolowo.pl

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości