Goplania trzecim sparingpartnerem

Beniaminek V ligi Goplania Inowrocław będzie przeciwnikiem Notecianki PACIO Pakość w trzecim meczu sparingowym przed rozpoczęciem sezonu 2018/2019 IV ligi. Zespół Goplanii dotychczas rozegrał 5 sparingów w dwóch sparingach zespół Goplanii zwyciężył w dwóch zremisował i odniósł jedną porażkę. Ostatni raz z zespołem z Inowrocławia spotkaliśmy się przed rozpoczęciem rundy wiosennej sezonu 2017/2018, kiedy to na sztucznej murawie w Inowrocławiu pokonaliśmy Goplanię 7-2. Bramki w tamtym spotkaniu dla naszego zespołu zdobyli: Kamil Brzustowicz x2, Bednarek x2, Delekta, Słowiński oraz Kala. Mecz z beniaminkiem V ligi rozegrany zostanie w najbliższą sobotę o godzinie 17.00 na stadionie Goplanii Inowrocław.