Do Chełmży przełamać złą passę!

Do Chełmży przełamać złą passę!

Ostatni mecz wyjazdowy w sezonie 2017/2018 IV ligi rozegrają jutro zawodnicy Notecianki PACIO Pakość, przeciwnikiem naszego zespołu będzie walcząca o utrzymanie Legia Chełmża. Nasz jutrzejszy przeciwnik w tabeli IV ligi znajduje się na 13 miejscu z 41 punktami na koncie. Zespół Legii ostatni swój mecz rozgrywał tak samo jak nasza drużyna w ostatnią środę ze Spartą Brodnica z którą przegrał 3-0. Ostatni raz z zespołem z Chełmży spotkaliśmy się w rundzie jesiennej czwartej ligi w Pakości. Mecz ten zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 2-0 po bramkach Bartosza Babiarza oraz Bartłomieja Delekty. Początek jutrzejszego meczu w Chełmży o godzinie 17.00. Sędzią głównym tego spotkania będzie Daniel Mateusiak z Szubina. 

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości