Czwartkowe granie w Pakości.

Nietypowo bo w czwartek przyjdzie zainaugurować zespołowi Notecianki Pakość rozgrywki IV ligi przed własną publicznością. Podopieczni Mirosława Milewskiego w drugiej kolejce podejmować będą zespół Lidera Włocławek. Nasz dzisiejszy przeciwnik w poprzednim sezonie występował w V lidze, gdzie w 30 spotkaniach uzbierał 65 punktów. Kadra zespołu z Włocławka zdecydowanie się zmieniła. Do drużyny dołączyło 13 nowych zawodników. W pierwszej kolejce zespół Michała Baińskiego przegrał z zespołem Kujawianki Izbica Kujawska 2-1 tracąc bramkę w doliczonym czasie gry. Bramkę dla zespołu Lidera zdobył Bartosz Dyszy. Jak wszyscy kibice naszego zespołu doskonale wiedzą zespół Notecianki w pierwszym meczu wygrał z innym beniaminkiem Piastem Złotniki Kujawskie 2-0. Dwie bramki w tym meczu dla naszego zespołu zdobył Marcin Słowiński. Ostatni raz z zespołem Lidera spotkaliśmy się w sezonie 2017/2018, kiedy to w dwóch spotkaniach zwyciężyliśmy odpowiednio 1-0 w Pakości oraz 4-1 we Włocławku. Jutrzejsze spotkanie poprowadzi Pan Łukasz Damski z Bydgoszczy.

Informujemy, iż przed meczem z Liderem Włocławek w kasie klubowej będzie możliwość zakupu karnetu na rundę jesienną sezonu 2019/2020 w cenie 35 zł. Klub informuje również, iż ceny biletów w porównaniu do poprzedniego sezonu nie ulegną zmianie i nadal kosztować będą 5zł.

Początek spotkania w Pakości o godzinie 13.00